Odpocznij na polskiej wsi...

Marzy Ci się odpoczynek w ciszy i spokoju?
Nasz ośrodek położony jest w sercu Gorców, w malowniczej wsi Ochotnica Górna...

Zobacz pełną ofertę !
Jesteś tutaj: "U Chlipały" / Strona główna

Noclegi "u Chlipały" - nasza oferta

Nasza lokalizacja jest świetnym rozwiązaniem dla turystów chcących zaznać ciszy i spokoju z dala od zgiełku miejskiego i tłumów.

Pokoje Gościnne „u Chlipały” położone są w sercu Gorców – w miejscowości Ochotnica Górna.
Dzięki tak atrakcyjnej lokalizacji nasi Goście mogą korzystać z przepięknych uroków gór jakimi są Gorce ale i również z mnóstwa atrakcji na terenie naszej gminy jak i poza nią.

Góralski krajobraz, piękne lasy, rozległe polany, szemrzące potoki, cisza – to podstawowe walory Ochotnicy –  wyjeżdżają stąd zadowoleni zarówno miłośnicy długich wypraw jak i rekreacyjnych spacerów oraz przejażdżek rowerowych. W pobliżu przebiegają liczne ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne na góry takie jak: Lubań, Turbacz, Gorc i wiele innych, gdzie możecie Państwo odwiedzić Schroniska górskie, nowo powstałe wieże widokowe, Bacówki pasterskie oraz skosztować smaków regionalnych wyrobów.

Znajdujemy się około 25 km od Białki Tatrzańskiej, Szczawnicy, Niedzicy co daje możliwość znakomitej bazy wypadowej do tych miejscowości.

Oferujemy pokoje z łazienkami 2,3,4 i 5 (konfiguracja dowolna) osobowe oraz możliwość całodziennego wyżywienia, które opieramy na produktach z własnego gospodarstwa.

Na terenie całego obiektu darmowy dostęp do sieci Wi-fi. Obszerna 2 – poziomowa świetlica z Tv-sat. Przed domem parking oraz zielony trawnik gdzie znajduje się plac zabaw dla dzieci młodszych, a dla dzieci starszych boisko gdzie można pograć w piłkę lub różne gry.

Dodatkowo szałas wraz z paleniskiem i grillem gdzie można bawić się przy dobrej muzyce do białego rana 🙂 Posesja znajduje się w centrum Ochotnicy Górnej, 100 m do przystanku autobusowego, a obok 3 sklepy spożywczo-przemysłowe.

Mile widziani turyści indywidualni, grupy zorganizowane, wycieczki, oazy kolonie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje cenowe odnośnie pobytu. Noclegi od 20 – 30 zł.

 

Serdecznie zapraszamy 🙂

W skrócie

 • Pokoje z łazienkami:

  2,3,4 i 5 osobowe (konfiguracja dowolna)

 • Media:

  Darmowy dostęp do Wi-Fi, świetlica z TV-Sat i projektorem

 • Pozostałe:

  Szałas wraz z paleniskiem i grillem, plac zabaw, boisko, możliwość całodziennego wyżywienia.

 • Ceny:

  Noclegi od 20 – 30 zł (możliwość negocjacji)

Zdjęcia pensjonatu

Atrakcyjna lokalizacja:

W samym sercu Gorców